KIM JESTEŚMY

Już od kilkunastu lat specjalizujemy się w sprawach z zakresu dochodzenia odszkodowań. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać należną im rekompensatę. Duże doświadczenie, zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawiają, że zaufało nam tysiące osób.

Dochodzimy wszelkich roszczeń, pozostających w związku ze zdarzeniem wypadkowym. Oprócz odszkodowania z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia za śmierć najbliższych wystąpimy dla Ciebie o zwrot kosztów z tytułu utraconego dochodu, zwrot kosztów leczenia, dojazdów na wizyty lekarskie, opieki domowej oraz zwrot kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu, wynajmu samochodu zastępczego i wiele innych w zależności od rodzaju zdarzenia.

Jesteśmy skuteczni, a każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

Dzięki nam wysokość wypłaconego odszkodowania wzrasta kilkukrotnie.

Naszym największym atutem jest to, że posiadamy własną prężnie rozwijającą się kancelarię prawną. Zespół Kancelarii tworzy młody zespół doświadczonych radców prawnych i adwokatów. W naszych szeregach znajdują się również wyszkoleni negocjatorzy i mediatorzy, dzięki czemu udaje nam się uzyskać satysfakcjonujące dla Klienta świadczenia już na etapie postępowania likwidacyjnego. Pracownicy i współpracownicy Kancelarii zapewniają wszechstronną i kompleksową obsługę najbardziej złożonych spraw. Wsparcie Kancelarii uzupełnia ofertę firmy i zapewnia klientom profesjonalną reprezentację ich interesów w postępowaniu sądowym. Dzięki Kancelarii klienci firmy mają szansę uzyskać wysokie kwoty odszkodowania, zadośćuczynienia oraz dodatkowe świadczenia.

Chcesz wiedzieć co nas wyróżnia?